Komisje problemowe

 

  Komisja Egzaminacyjna

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja 

1

Grzegorz Wiśniewski

Przewodniczący komisji

2

Remigiusz Grzegórski

członek

3

Jan Wojciechowski

członek

4

Piotr Karpiński

członek

5

Karol Mentlewicz

członek

6

Tomasz Kawski

członek

Komisja Hodowli Zwierzyny

Lp.

Funkcja

Imię i nazwisko

1

Przewodniczący Komisji Hodowli Zwierzyny

Benedykt Gerwatowski

2

Członek Komisji Hodowli Zwierzyny

Janusz Mujta

3

Członek Komisji Hodowli Zwierzyny

Mateusz Rutkowski

4

Członek Komisji Hodowli Zwierzyny

Grzegorz Kurczewski

5

Członek Komisji Hodowli Zwierzyny

Marcin Dojlitko

6

Członek Komisji Hodowli Zwierzyny

Patryk Kuchnicki

Komisja Kultury i Promocji Łowiectwa

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja 

1

Jacek Skrzyński

przewodniczący komisji

2

Henryk Malcer

Wiceprzewodniczący ds. Okręgowego pocztu Sztandarowego PZŁ

3

Robert Mazierski

członek

4

Ks. Paweł Koralewski

członek

5

Andrzej Majchrzak

członek

6

Mikołaj Romanowski

członek

7

Mirosław Murawski

członek

8

Jacek Wojciechowski

członek

9

Bartosz Różański

członek

10

Ryszard Jaroszewski

członek

11

Damian Warszawski

członek

 

Komisja ds. prawidłowości pozyskanych trofeów myśliwskich

LP.

Funkcja

Imię i nazwisko

1

Przewodniczący Komisji 

Błażej Manelski

2

Sekretarz  Komisji 

Jan Maciejewski

3

Członek Komisji 

Artur Rupczak

4

Członek Komisji 

Włodzimierz Błasiak

5

Członek Komisji 

Błażej Seweryniak

6

Członek Komisji 

Sławomir Nitecki

7

Członek Komisji 

Grzegorz Szarecki

8

Członek Komisji 

Sławomir Błażejewski

9

Członek Komisji 

Sylwester Tułodziecki

10

Członek Komisji 

Krzysztof Żyźniewski

11

Członek Komisji 

Henryk Kierzkowski

12

Członek Komisji 

Waldemar Ciesielski

13

Członek Komisji 

Zbigniew Wala

14

Członek Komisji 

Ksawery Korpal

15

Członek Komisji 

Bogumił Brzościkowski

16

Członek Komisji 

Jerzy Pieczewski

17

Członek Komisji 

Krystian Kliś

18

Członek Komisji 

Remigiusz Grzegórski

19

Członek Komisji 

Przemysław Centkowski

20

Członek Komisji 

Henryk Makowski

21

Członek Komisji 

Paweł Bogdanowicz

22

Członek Komisji 

Karol Mentlewicz

23

Członek Komisji 

Maciej Rygielski

24

Członek Komisji 

Artur Jabłoński

Komisja Strzelecka

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja 

1

Krzysztof Jakubowski

Przewodniczący komisji

2

Dariusz Spiżyk

Sekretarz komisji

3

Maciej Ostrowski

członek

4

Włodzimierz Jasiński

członek

5

Ryszard Skibicki

członek

6

Jan Krygier

członek

7

Mieczysław Janiak

członek

8

Stanisław Wojciechowski

członek

9

Mariusz Zieliński

członek

10

Tomasz Korpusiński

członek

11

Andrzej Kołodziej

członek

Komisja Szkoleniowa

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja 

1

Benedykt Mordzak

Przewodniczący komisji

2

Remigiusz Grzegórski

członek

3

Maciej Rygielski

członek

4

Wiesław Milewicz

członek

5

Tomasz Kowalski

członek

Komisja Upowszechniania Psa Myśliwskiego

LP

Funkcja

Imię i nazwisko

1

Członek Komisji Upowszechniania Psa Myśliwskiego 

Maciej Namieśnik

2

Członek Komisji Upowszechniania Psa Myśliwskiego 

Marcin Molewski

3

Członek Komisji Upowszechniania Psa Myśliwskiego 

Tomasz Łuczak

4

Członek Komisji Upowszechniania Psa Myśliwskiego 

Patryk Kobus

5

Członek Komisji Upowszechniania Psa Myśliwskiego 

Jan Cieśliński

6

Członek Komisji Upowszechniania Psa Myśliwskiego 

Kacper Winkler

7

Członek Komisji Upowszechniania Psa Myśliwskiego 

Filip Wichrowski

8

Członek Komisji Upowszechniania Psa Myśliwskiego 

Robert Wesołowski

9

Członek Komisji Upowszechniania Psa Myśliwskiego 

Jarosław Skoczkowski

10

Członek Komisji Upowszechniania Psa Myśliwskiego 

Dionizy Budziszewski

Komisja Współpracy ze Szkołami

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja 

1

Jan Wojciechowski

Przewodniczący komisji

2

Robert Drzewiecki

członek

3

Przemysław Centkowski

członek

4

Tadeusz Helbin

członek

5

Ryszard Sudomir

członek

6

Adrian Stankiewicz

członek

7

Sławomir Błażejewski

członek

Komisja Wyceny Medalowej

Lp.

Funkcja

Imię i nazwisko

1

Przewodniczący Komisji 

Grzegorz Wiśniewski

2

Sekretarz Komisji 

Jan Maciejewski

3

Członek Komisji 

Waldemar Ciesielski


Zespół ds. Kontroli Kół

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja 

1

Roman Budzyński

Przewodniczący komisji

2

Józef Biernat

członek

3

Remigiusz Chruścielewski

członek

4

Robert Drzewiecki

członek

5

Benedykt Gerwatowski

członek

6

Remigiusz Grzegórski

członek

7

Mariusz Słupecki

członek

8

Marek Sylwestrzak

członek


Kolegium Sędziów Strzelectwa Myśliwskiego

Lp.

Funkcja

Imię i nazwisko

1

Członek Kolegium 

Jan Wojciechowski

2

Członek Kolegium 

Jacek Skrzyński

3

Członek Kolegium 

Kazimierz Pogodziński

4

Członek Kolegium 

Leszek Mordzak

5

Członek Kolegium 

Benedykt Mordzak

6

Członek Kolegium 

Maciej Mikłaszewicz

7

Członek Kolegium 

Robert Mazierski

8

Członek Kolegium 

Włodzimierz Jasiński

9

Członek Kolegium 

Remigiusz Grzegórski

10

Członek Kolegium 

Dariusz Gordecki

11

Członek Kolegium 

Jan Gontarek

12

Członek Kolegium 

Dariusz Forczmański

13

Członek Kolegium 

Waldemar Ciesielski

14

Członek Kolegium 

Mirosław Wójcik

15

Członek Kolegium 

Stanisław Wojciechowski

16

Członek Kolegium 

Tomasz Tułodziecki

17

Członek Kolegium 

Andrzej Podolski

18

Członek Kolegium 

Henryk Makowski

19

Członek Kolegium 

Tomasz Kowalski

20

Członek Kolegium 

Wojciech Kmieć

21

Członek Kolegium 

Wiktor Kalinowski

22

Członek Kolegium 

Tadeusz Kafliński

23

Członek Kolegium 

Waldemar Jaskólski

24

Członek Kolegium 

Mieczysław Janiak

25

Członek Kolegium 

Krzysztof Jakubowski

26

Członek Kolegium 

Jan Krygier

27

Członek Kolegium 

Bartosz Forczmański

28

Członek Kolegium 

Krzysztof Bachurski

29

Członek Kolegium 

Jacek Ananiew

30

Członek Kolegium 

Dariusz Spiżyk