Okręgowy Zjazd Delegatów

Prezydium

LPImię i nazwisko
1Przewodniczący – Władysław Dolecki
2Wiceprzewodniczący – Janusz Ostapiuk
3Wiceprzewodniczący – Mirosław Wójcik
4Sekretarz – Sławomir Chaberski

Delegaci

Lp.

Nr i nazwa Koła

DELEGAT 

Imię i Nazwisko

1.

KŁ. nr 1 „Łoś” Aleksandrów Kuj.

Andrzej Sygit

2.

KŁ. nr 1 „Łoś” Aleksandrów Kuj.

Marek Kłos

3.

KŁ. nr 2 „Zdrój”  Ciechocinek

Remigiusz Grzegórski

4.

KŁ. nr 2 „Zdrój”  Ciechocinek

Sławomir Chaberski

5.

KŁ. nr 3 „Bażant” Bądkowo

Ryszard Kobus

6.

KŁ. nr 4 „Bażant” Izbica Kuj.

Dariusz Sadowski

7.

KŁ. nr 5 „Knieja” Skrwilno

Maciej Kalinowski

8.

KŁ. nr 6 „Zys” Włocławek

Janusz Sielicki

9.

KŁ. nr 7 „Bóbr” Kowal

Jacek Skrzyński

10.

KŁ. nr 7 „Bóbr” Kowal

Henryk Kierzkowski

11.

KŁ. nr 8 „Bażant” Lipno

Roman Budzyński

12.

KŁ. nr 9 „Słonka” Rypin

Przenysław Kozłowski

13.

KŁ. nr 10 „Sarna” Kłóbka

Marek Ledwosiński

14.

KŁ. nr 11 „Ponowa” Chrostkowo

Janusz Płaskonka

15.

KŁ. nr 12 „Sokół” Skępe

Wiesław Bednarski

16.

KŁ. nr 25 „Rogacz” Osięciny

Mieczysław Kmieć

17.

KŁ. nr 54 „Łoś” Lipno

Stanisław Strużyński

18.

KŁ. nr 55 „Dzik” Skępe

Ryszard Skibicki

19.

KŁ. nr 57 „Odyniec” Tłuchowo

Leonard Słupecki

20.

KŁ. nr 58 „Szarak” Bobrowniki

Mieczysław Nakonieczny

21.

KŁ. nr 58 „Szarak” Bobrowniki

Janusz Kania

22.

KŁ. nr 59 „Szarak” Chełmica

Zdzisław Jankowski

23.

KŁ. nr 59 „Szarak” Chełmica

Zbigniew Lipski

24.

KŁ. nr 67 „Grzywacz” Radziejów

Sławomir Ziemkiewicz

25.

KŁ. nr 68 „Łany Kuj.” Radziejów

Roman Jasiński

26.

KŁ. nr 69 „Cyranka” Nowy Dwór

Piotr Paliwoda

27.

KŁ. nr 71 „Sokół” Rypin

Dariusz Zaczkiewicz

28.

KŁ. nr 72 „Łoś” Rypin

Leszek Krajnik 

29.

KŁ. nr 72 „Łoś” Rypin

Piotr Kałuszyński

30.

KŁ. nr 73 „Róg” Nadróż

Jasiński Włodzimierz

31.

KŁ. nr 73 „Róg” Nadróż

Sławomir Rutkowski

32.

KŁ. nr 106 „Cyranka” Włocławek

Piotr Wysota

33.

KŁ. nr 107 „KTRŁ” Włocławek

Dolecki Władysław

34.

KŁ. nr 107 „KTRŁ” Włocławek

Janusz Ostapiuk

35.

KŁ. nr 108 „DarzBór” Włocławek

Ryszard Balcerkowski

36.

KŁ. nr 108 „DarzBór” Włocławek

Remigiusz Sadowski

37.

KŁ. nr 109 „Orzeł” Włocławek

Krzysztof Laskowski

38.

KŁ. nr 109 „Orzeł” Włocławek

Andrzej Wodzyński

39.

KŁ. nr 110 „Sęp” Włocławek

Paweł Bogdanowicz

40.

KŁ. nr 110 „Sęp” Włocławek

Mariusz Zieliński

41.

KŁ. nr 111 „Przepiórka” Włocławek

Andrzej Podolski

42.

KŁ. nr 112 „Jeleń” Chodecz

Halina Krajewska

43.

KŁ. nr 112 „Jeleń” Chodecz

Krzysztof Jakubowski

44.

KŁ. nr 132 „Cyraneczka” Orle

Przemysław Szczerbiak

45.

KŁ. nr 134 „Orzeł” Skrwilno

Andrzej Mrowiński

46.

KŁ. nr 134 „Orzeł” Skrwilno

Krzysztof Cegłowski

47.

KŁ. nr 135 „Łoś” Włocławek

Zbigniew Niedzielski

48.

KŁ. nr 144 „Żubr” Lipno

Józef Predenkiewicz

49.

KŁ. nr 146 „Kuropatwa” Lubień Kuj.

Marek Małachowski

50.

KŁ. nr 159 „Bór” Włocławek

Jacek Wojciechowski

51.

KŁ. nr 159 „Bór” Włocławek

Zbigniew Piotrkowski

52.

KŁ. nr 224 „Ponowa” Włocławek

Dariusz Gordecki

53.

KŁ. nr 224 „Ponowa” Włocławek

Mirosław Wójcik

54.

KŁ. nr 255 „Wiarus” Ciechocinek

Maciej Mikłaszewicz

55.

KŁ. nr 248 „Sokół”

Kazimierz Pogodziński

56.

KŁ. nr 216 „Przyjemność”

Michał Kowalski

57.

KŁ. nr 15 „Budowlani”

Witold Soroko

58.

KŁ. nr 236 „Żbik”

Marek Wasielewski

59.

KŁ. „Jemioła”

Tadeusz Kosmalski

60.

KŁ. „Ryś” 

Patryk Kuchnicki

61.

KŁ. „Jawor”

Jan Woliński

62.

KŁ. „Żerań”

Sławomir Błażejewski

63.

KŁ. „Szarak” Golub – Dobrzyń

Józef Jurkiewicz

Kapituła Odznaczeń

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja 

1

Ryszard Balcerkowski

przewodniczący

2

Halina Krajewska

sekretarz

3

Włodzimierz Błasiak

członek

4

Józef Biernat

członek

5

Janusz Krzyżanowski

członek

6

Stanisław Strużyński

członek


Zespół Nadzorczo-Kontrolny

LPImię i nazwisko
1Henryk Kierzkowski
2Robert Mazierski
3Jacek Wojciechowski
4Janusz Krzyżanowski